مُدامین چیست؟
مُدامین یک مرکز خرید آنلاین است که قصد دارد محصولاتی همچون انواع کفش های چرمی مردانه و زنانه را از بین تولیدکنندگان برتر، گلچین کرده و با ایجاد یک محیط قابل اعتماد، امکان خریدی همراه با آسودگی خاطر را برای خریداران فراهم آورد.

آرمان مُدامین؟
خریداران پوشاک در کنار طراحی و نواوری، همیشه با کمبود اطلاعات کافی از جنس و نحوه آماده سازی این محصولات مواجه هستند، آرمان اصلی مُدامین، ایجاد این امکان است که خریدار بتواند با آگاهی کامل، محصول متناسب با سلیقه خود را انتخاب کند با این اطمینان که کالای انتخابی بر اساس معیارهای کیفی مُدامین بررسی و طبقه بندی شده است.

مُدامین از کجا شروع شد؟
شرکت یکتا روش آذین به عنوان صاحب امتیاز مُدامین، از سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید نرم افزارهای تخصصی کامپیوتری فعالیت می کند و به دلیل نوع فعالیت و همچنین استقرار در شهر تبریز (به عنوان مرکز تولید بیش از ۹۰ درصد کفش کشور)، با شرکت ها و تولیدکنندگان مختلف کفش و محصولات چرمی در ارتباط بوده است.
ایده اصلی مُدامین، ایجاد یک بستر نرم افزاری برای معرفی تولیدکنندگان به مصرف کنندگان نهایی بود اما نکته ای که مانع از تحقق کامل این ایده شد، عدم نظارت کیفی مناسب و بدون از طرفداری از تولیدات و همینطور عدم رعایت حقوق مصرف کنندگان به صورت کامل و لارم، از طرف تولیدکنندگان بود. به این دلیل شرکت یکتا روش مصمم شد تا بستر اینترنتی خود را به گونه ای آماده کند تا هم محصولات ارایه شده به دور از هر گونه جانب داری، مورد بررسی کیفی قرار گرفته و هم در تمام مراحل فروش کالا، حقوق مصرف کننده نهایی به صورت کامل رعایت شود تا خریدار بیشترین رضایت را از خرید کالای خود داشته باشد.

آیا مُدامین، تولیدکننده هست؟
مُدامین به صورت مستقیم در زمینه تولید فعالیت نمی کند اما محصولاتی که شرایط کیفی لازم را داشته باشند را از بین تولیدات شرکت ها و کارخانه های مورد تایید انتخاب و خریداری می کند و یا این محصولات را با طراحی و کیفیت مورد نظر خود به صورت سفارشی و با برند و لایسنس خود، در این کارگاه ها تولید می کند.
با این روش می توانیم اطمینان پیدا کنیم که کالاهای ارائه شده هم کیفیت لازم را داشته و هم قیمتی بسیار نزدیک به قیمت عمده فروشی کارخانه خواهند داشت.

بازار یا بازارهای هدف مُدامین؟
آرمان اصلی مُدامین، جلب رضایت مصرف کنندگان نهایی است، اما در کنار آن با موسسات و شرکت ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی به صورت شرکتی و فروش سازمانی همکاری دارد.

قیمت محصولات مُدامین؟
مُدامین به صورت تماما اینترنتی فعالیت می کند، به این دلیل برخی از هزینه هایی که فروشگاه های فیزیکی دارند را ندارد، همچنین محصولات به صورت مستقیم از تولیدکنندگان اصلی و با حجم بالا خریداری می شوند به این دلیل واسطه یا هزینه های اضافی به قیمت کالا افزوده نمی شود، در نتیجه قیمت نهایی کالایی که به دست مصرف کننده می رسد بسیار پایین تر از قیمت معمول است،

ضمانتها؟
تمام تلاش ما در مُدامین این است که خریدار با تکیه بر نام و برند مُدامین، کالای مورد نظر خود را با اطمینان خاطر و آسودگی خیال، خریداری کند به این دلیل معتقدیم اگر کالایی با کیفیتی کمتر از آنچه در معرفی محصول گفته شده ، به دست مشتری برسد، قصور کاملا از سمت ما بوده و خود را موظف به جبران این اشتباه می دانیم،
از طرف دیگر کفش مانند هر پوشاک دیگر نیازمند تست اولیه است و ممکن است بعد از دریافت توسط خریدار، به هر دلیلی از جمله عدم تطابق سایز، عدم تطابق رنگ و مشخصات ذکر شده با کالای تحویل شده و حتی عدم رضایت خریدار از کیفیت، قابل استفاده توسط مصرف کننده نباشد، بنابراین خود را موظف می داریم تا در بازه زمانی تعیین شده، درخواست عودت یا تعویض مشتری را با احترام کامل پذیرا باشیم و اقدامات لازم در این زمینه را به نحو احسن انجام دهیم.

درخواست مُدامین از مصرف کنندگان؟
بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری، مشتریان آن کسب و کار است، و ارزش مشتریان در مجموعه هایی که هدف خود را جلب بیشترین رضایت مشتریانش می داند، بیش از پیش، مهم و غیر قابل چشم پوشی است. هر چند تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کمترین اشتباه و خطا را داشته باشیم اما مطمئنا باز هم کاستی ها و قصورهایی خواهیم داشت که تنها راه رفع آنها نظرات، پیشنهادات و انتقادات و حتی شکایات مشتریان عزیز است، بزرگترین درخواست ما از شما این است که راهنمای ما باشید تا بهترین تجربه خرید را براتان فراهم کنیم.