در صورت وجود هر یک از موارد زیر، فروشگاه اینترنتی مدامین خود را موظف به بازگرداندن کالا ارسال شده می داند. همچنین در صورت درخواست سفارش دهنده، فروشگاه اینترنتی مدامین وظیفه خود می داند تا با ارسال کالای مشابه یا همان کالا با مشخصات دیگر یا بازپرداخت وجه پرداخت شده، رضایت مصرف کننده را به دست بیاورد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.
در صورتی که کارشناس یا همکار معرفی شده از طرف فروشگاه اینترنتی مدامین، ایراد مطرح شده را تایید نکند، امکان بازگشت کالا وجود نخواهد داشت.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
• اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
• در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
• استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه اینترنتی مدامین بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
• اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد فروش یا پشتیبانی فروشگاه اینترنتی مدامین (شماره تلفن های ۰۴۱۳۴۷۸۰۷۰۳ – ۰۹۳۵۵۶۶۶۲۳۸ – ۰۹۳۵۵۴۰۲۰۳۳) اطلاع داده شود.
• اگر پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به فروش یا پشتیبانی فروش اطلاع دهد.
• در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.
• اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. هدایای تبلیغاتی که به همراه مرسولات ارسال می‌شوند مانند واکس، کفی و … که در ازای آن‌ها مبلغی پرداخت نشده و در لیست اقلام فاکتور سفارش درج نشده اند، هدیه‌ای از طرف ما در ازای اعتماد و توجه شماست و نیازی به عودت آن‌ها نمی باشد.
• لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
• همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

اگر سایز کالا مناسب نباشد.
درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
در مورد کفش های چرمی با زیره چرم طبیعی یا زیره ها حساس، امکان ایجاد خش های ریز در اولین استفاده روز سطوح سخت وجود دارد بنابراین در صورتی که کالای شما از این دسته کفش ها بوده و اثر خش بر روی زیره وجود داشته باشد، فروشگاه اینترنتی مدامین تعهدی در قبال بازگرداندن آن نخواهد داشت.